شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

حسابداری و حسابرسی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

برای از بین بردن موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد، روشهای مختلفی وجود دارد. برای خانم ها مخصوصا با پوست های حساس، دستگاه اپیلیدی پیشنهاد می شود. اپیلیدی‌ها دستگاه‌های مکانیکی برقی هستند که گیره‌های سر آن، موها را داخل سر اپیلیدی میکنندو آنها را از ریشه بیرون می‌آورند.این محصولات را برای اپیلیدی براون در سری 3 ،سری5 ،سری 7 و سری 9 جمع آوری و برندهای معروف همچون اپیلیدی فیلیپس ،اپیلیدی پاناسونیک و ... با خرید اینترنتی اپیلیدی و لیزر خانگی از سایت شیک فام راحتی را برای خودتان فراهم کنید.

برای از بین بردن موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد، روشهای مختلفی وجود دارد. برای خانم ها مخصوصا با پوست های حساس، دستگاه اپیلیدی پیشنهاد می شود. اپیلیدی‌ها دستگاه‌های مکانیکی برقی هستند که گیره‌های سر آن، موها را داخل سر اپیلیدی میکنندو آنها را از ریشه بیرون می‌آورند.این محصولات را برای اپیلیدی براون در سری 3 ،سری5 ،سری 7 و سری 9 جمع آوری و برندهای معروف همچون اپیلیدی فیلیپس ،اپیلیدی پاناسونیک و ... با خرید اینترنتی اپیلیدی و لیزر خانگی از سایت شیک فام راحتی را برای خودتان فراهم کنید.

به طور کلی ماشین‌های اصلاح موی بدن بانوان در زیرمجموعه‌ی اپیلیدی ها به سه نوع تقسیم می‌شوند:

1- نوع فنری (Spring) 2- نوع دیسک چرخشی (Rotating disc) 3- نوع موچین (Rotating disc) نوع فنری بیش‌تر برای صورت استفاده می‌شود و رواج کم‌تری دارد. و نوع موچین سیستم و کارآیی بهتری از نوع دیسک چرخشی دارد. در مورد بنداز برقی باید به این نکته اشاره کرد که روش کندن مو با استفاده از بنداز برقی مانند بنداز سنتی است ولی بسیار سریع‌تر، ایمن‌تر و بهتر عمل می کند.

هم‌چنین استفاده از لیزر خانگی برای استفاده بر روی پوست افرادی که دارای درجه‌ی روشنی 1 تا 4 «فیتزپاتریک» هستند توصیه می‌شود. در مجموع و با در نظر گرفتن بیش‌تر بودن حساسیت پوست بانوان، فروشگاه شیک فام اقدام به انتخاب محصولات استاندارد در دسته بندی‌های: اپیلیدی – لیزرخانگی و بند انداز برقی نموده است .

بهترین کاربرد هر نوع دستگاه بند انداز برقی مربوط به موهای پشت و اطراف لب،گونه و کلاً صورت است اما برای قسمت بالای ابرو که نقطه‌ای دستگیرتر محسوب می‌شود، ترجیحاً باید دقت بیش‌تری به خرج داده شود یا از کرم موبر استفاده شود. از لحاظ فنی، در دستگاه بندانداز برقی، قطعاتی که قدرت و کیفیت آن‌ها در کارکرد این دستگاه نقش مؤثری دارند، عبارت‌اند از:

• نوع مادربورد و سنسورها که نقش مهمی در کنترل هوشمندانه‌ی این دستگاه دارند.

• مبدل برق یا‌ آداپتور و نیز طول سیم آن

• قدرت موتور الکترونیکی دستگاه بندانداز برقی.

استفاده از لیزر خانگی برای استفاده بر روی پوست افرادی که دارای درجه‌ی روشنی 1 تا 4 «فیتزپاتریک» Fitzpatrick هستند مناسب است. گروه یکِ فیتزپاتریک شامل رنگ پوست کاملاً سفید، رنگ چشم‌ سبز یا آبی و رنگ موی قرمز است که حتی در اثر تماس مختصر با نور آفتاب دچار آفتاب‌سوختگی می‌شود. گروه شش، رنگ پوست سیاه با چشم‌ها و موهای مشکی تیره است که حتی با تماس طولانی نور خورشید دچار آفتاب سوختگی نمی‌شود. مابقیِ گروه‌های 2 تا 5، بین این دو گروه قرار می‌گیرند.

فناوری بلاکچین در ارزهای دیجیتال و کلاه برداری ارز

فناوری بلاکچین Blockchain چیست و چه کاربردهایی در تبادل ارزهای دیجیتال و جلوگیری از کلاهبرداری دارد؟

در این دوره آموزشی بلاکچین به زبان ساده توضیح داده می شود و با جنبه های مختلف تکنولوژی در جهان و حوزه های فناوری بلاک چین و انقلاب صنعتی چهارم آشنا می شوید. همچنین به بررسی ماین بیت کوین و روش های کلاه برداری مختلف از طریق ارزهای دیجیتال نیز پرداخته می شود.

بررسی انواع انقلاب های صنعتی

بلاک چین و حذف واسطه ها

معرفی فناوری های متمرکز و غیرمتمرکز

حوزه های کاربرد فناوری بلاک چین در آموزش ارز دیجیتال

معرفی کاربرد بلاک چین بیت کوین

معرفی ویدیویی تکنولوژی های برتر حال حاضر در جهان

معرفی کاربردهای بلاک چین و اینترنت اشیاء

چرا ارزهای دیجیتال کلاه برداری Scam هستند
در این دوره آموزشی به بررسی ماین بیت کوین و روش های کلاه برداری مختلف از طریق ارزهای دیجیتال پرداخته می شود و در نهایت موضوع بیت کوین رایگان بررسی می شود.

بررسی انواع روش هایی کلاه بردای از طریق ارزهای دیجیتال

توضیح کوتاه در مورد فناوری بلاک چین

توضیح کوتاه در مورد ماین یا استخراج

توضیح کوتاه در مورد بیت کوین

بررسی ربات های تلگرام ماینر

بررسی سایت کریپتوتب و نحوه کلاه برداری آن

بررسی سایت minethecoin و محاسبه سود ماینینگ و تشخیص کلاه برداری روش های ماین معرفی شده

بررسی مدل هرمی و پانزی

بررسی سایت مستر دیجی کوین و نحوه کلاه بردای آن

بررسی پروژه ورد واید انرژی یا E2Cو نحوه تشخیص کلاه برداری بودن آن

بررسی سایت deadcoins و انواع پروژه های scam یا کلاه برداری

بررسی پروژه داج کوین

بررسی پروژه بیت کانکت و کلاه بردای آن

بررسی پروژه PIVOT

بیت کوین رایگان، حقیقت یا توهم
کد اقتصادی جدید

براساس سیاست نظام مالیاتی کشور، دریافت اظهارنامه های مالیاتی مؤدیان، صرفاً به صورت الکترونیکی انجام می شود و پیش نیاز آن، تکمیل مراحل پیش ثبت نام و ثبت نام در سامانه عملیات الکترونیک و اخذ کد اقتصادی جدید به آدرس tax.gov.ir می باشد. سامانه مذکور دارای ۹ جدول شامل اطلاعات اولیه، شعب، اعضا و شرکاء، پرونده ها، اطلاعات مالی، فعالیتی، آدرس، حسابها و مجوزها می باشد.

در واقع مؤدی ضمن اعلام اطلاعات هویتی و اطلاعات مربوط به شرکت، می بایست همواره در بروزرسانی آن اقدام و در صورت تغییر در هر یک از موارد مذکور مراتب را از طریق همین سامانه به سازمان امور مالیاتی اعلام نماید. به عنوان مثال در صورت تغییر آدرس شرکت، افتتاح حساب بانکی جدید، افزایش و کاهش شرکا و سهامداران و … باید مراتب در همین سامانه به روز رسانی شود. گفتنی است این سامانه به گونه ای طراحی شده که فرآیندهای مختلف آن دارای کدهایی است که برخی از آنها در زیر ذکر شده و در واقع این کدها وضعیت مراحل ثبت نام را بیان می کنند.

وضعیت ۱۰ : پیش ثبت نام موقت

وضعیت ۲۵ : ثبت اطلاعات جهت اعتبارسنجی

وضعیت ۲۷ : در انتظار اعتبارسنجی پیش ثبت نام

وضعیت ۲۹ : تائید کلیه اطلاعات پیش ثبت نام

وضعیت ۳۰: صدور اطلاعات کاربری

وضعیت ۳۱ : چاپ نامه حاوی اطلاعات کاربری

وضعیت ۳۲: پست نامه حاوی اطلاعات کاربری

وضعیت ۳۳ : نقص یا مغایرت اطلاعات ثبت نام

وضعیت ۳۵ : ثبت نام ناقص

وضعیت ۴۰ : در انتظار اعتبارسنجی ثبت نام

وضعیت ۴۴ : در انتظار اعتبارسنجی پرونده مالیاتی

وضعیت ۴۵ : تائید کلیه اطلاعات ثبت نام

نکته مهم این است که مؤدیان باید همواره انطباق این اطلاعات با وضعیت واقعی شرکت را کنترل کنند تا هنگام رسیدگی با کد اقتصادی شان به مشکلی برنخورند

نکات مالیات ارزش افزوده

چند مورد از نکات مهم در خصوص مالیات ارزش افزوده که به نظر می رسد در اجرا بسیار حائز اهمیت است در زیر عنوان شده، امید است مطالعه آن مفید فایده باشد.

۱- سازمان امور مالياتي طی نامه شماره ۴۲۰۲/۲۶۷/ص مورخ ۹۱/۵/۱۵ عنوان نموده، به استناد آئين نامه بند ۱۴ ماده ۱۲ قانون ماليات بر ارزش افزوده، موضوع تصويبنامه شماره ۲۳۵۳۷۶/ت/۴۱۹۵۸هـ مورخ ۷۸/۱۲/۱۴ هيئت محترم وزيران، صرفا ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي مندرج در مجوز شماره ۱۰۶۷/دق، ۱۰۶۸/دق، ۱۰۷۰/دق، ۱۰۷۱/دق، ۱۰۷۲/دق، ۱۰۷۳/دق مورخ ۹۰/۵/۱۰ صادره از معاونت پژوهش و فناوري وزارت نفت از پرداخت ماليات و عوارض معاف مي باشد و معافيت هاي مذكور قابل تسري به ارائه خدمات غيرمرتبط با خدمات آموزشي و پژوهشي و يا ساير فعاليتهاي خارج از مجوز مذكور نمي باشد.

۲- به موجب مقررات بند ۵ ماده ۱۲ قانون ماليات بر ارزش افزوده و بخشنامه شماره ۱۸۳۳ مورخ ۹۰/۲/۱۱ صرفا عرضه كتاب و نشريات و مجله و مطبوعات مشمول ماليات و عوارض موضوع اين قانون نمي باشد. ليكن معافيت مذكور قابل تسري به ارائه خدمات چاپ مجلات، نشريات، كتب و ماهنامه به سايرين در قبال دريافت ما به ازاء نخواهد بود.

۳- به استناد بند ۹ ماده ۱۲ قانون ماليات بر ارزش افزوده، صرفا ارائه خدمات درماني از پرداخت ماليات و عوارض معاف مي باشد ليكن معافيت موصوف قابل تسري به ارائه خدمات جانبي(غير معاف) به خدمات مذكور نمي باشد.

۴-عرضه اموال منقول مستعمل و اسقاطی توسط مودیان مشمول اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده نیز مشمول پرداخت مالیات و عوارض می باشد ولی عرضه اموال مذکور توسط مودیان غیر مشمول اجرای این قانون، مشمول پرداخت مالیات و عوارض نمی باشد.

۵-منظور از عرضه کالا، انتقال کالا از طریق هر نوع معامله است. کالاهای موضوع قانون مالیات بر ارزش افزوده که توسط مودیان خریداری، تحصیل یا تولید می شود در صورتیکه برای استفاده شغلی به عنوان دارایی در دفاتر ثبت گردد یا برای مصارف شخصی برداشته شود، عرضه کالا به خود محسوب و مشمول مالیات خواهند بود.

۶-معاوضه کالا و خدمات در این قانون، عرضه کالا یا خدمت از طرف هر یک از متعاملین تلقی و به طور جداگانه مشمول مالیات می باشند.

۷-منظور از ارایه خدمات، انجام خدمات برای غیر در قبال ما به ازا می باشد و این ما به ازا می تواند نقدی یا غیر نقدی باشد.

۸-ورود کالا یا خدمات از خارج از کشور یا از مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی به قلمرو گمرکی کشور از لحاظ قانون مالیات بر ارزش افزوده واردات محسوب می شود.

۹-صدور کالا یا خدمت به خارج از کشور یا به مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی از لحاظ قانون مالیات بر ارزش افزوده صادرات محسوب می شود.

۱۰- چنانچه اشخاص مقیم مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی، کالا یا خدمت مشمول مالیات و عوارض را از مودیان مشمول و ثبت نام شده واقع در قلمرو گمرکی (خارج از مناطق مذکور) خریداری نمایند، مکلف به پرداخت مالیات و عوارض مطالبه شده از سوی آنان خواهند بود.

۱۱-بر اساس بخشنامه شماره ۸۳/۹۵/۲۰۰ مورخه ۹۵/۱۱/۱۰، چنانچه پس از صدور فاکتور یا پیش فاکتور(از جمله در موارد اخذ تسهیلات بانکی) مطابق بررسی به عمل آمده از دفاتر طرفین معامله و یا سایر اسناد و مدارک مثبته حسب مورد، عدم تحقق انجام معامله(عرضه کالا یا ارایه خدمت) یا برگشت آن احراز گردد، در این صورت مطالبه مالیات و عوارض ارزش افزوده از فروشنده و خریدار در خصوص کالا و خدمات مورد نظر موضوعیت ندارد و به تبع آن اعتبار مالیاتی نیز قابل پذیرش نخواهد بود.شایان ذکر است در مواردی که حسب مقررات موضوعه اطلاعات مربوط به فاکتور یا پیش فاکتور در سامانه های اطلاعاتی سازمان امور مالیاتی کشور درج گردد، عدم پذیرش آن به عنوان معامله و به تبع آن عدم شمول مالیات و عوارض ارزش افزوده منوط به اصلاح آن در سامانه مزبور توسط طرفین معامله حسب مورد خواهد بود.

1